Dremel граверы F0130290JZ шыны, керамика, болат және басқа қатты материалдарда жұмыс істеуге арналған.
Жұмысқа ыңғайлы болу үшін бұл модель резеңкеленген тұтқамен жабдықталған.
Гравюра тереңдігі құрал корпусындағы айналмалы қосқыш арқылы реттеледі.
Металл, пластмасса, шыны, керамика, ағаш және былғары сияқты әртүрлі материалдарды ойып, безендіріңіз.
Қаптаманың мазмұны:
Оюшы DREMEL.
Ауыстырылатын карбидті гравюра қондырмасы.
Оюға арналған сәндік үлгілер.
Пайдалану жөніндегі нұсқаулық.
Техникалық сипаттамалар:
| Кіріс номиналды қуаты | 35 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Салмақ | 0,31 кг |
| Ұзындығы | 17 қараңыз |
| Ені | 3,3 см |
| Тереңдігі | 4,5 см |
| Дыбыс қысымы | 86 dB(A) |
| Дыбыс қуаты | 97 dB(A) |
| Діріл | 7.7 m/s² |