


92 110 ₸
Сипаттамалары:
| Максималды шығыс қуаты | 650 wattage |
| Бос жүріс жиілігі | 500-3100 min⁻¹ |
| Жүріс ұзындығы | 23 mm |
| Ағаштың максималды кесу қабілеті (90 °) | 90 mm |
| Болаттың максималды кесу қабілеті (90 °) | 10 mm |
| Эксцентриктің жүрісі / Тербеліс амплитудасы | + |
| Аралау дискісі | + |
| Кабельсіз салмақ (EPTA 01/2003) | 2,4 kg |
| Құрал өлшемдері (L x W x H) | 236 x 77 x 199 mm |
| Дыбыс қуатының деңгейі (L WA ) | 96 dB(A) |
| Дыбыс қысымының деңгейі (L pA ) | 85 dB(A) |
| Шу деңгейі (K-фактор) | 3 dB(A) |
| Діріл деңгейі (3 ось), ДСП | 10,5 m/sec² |
| Діріл деңгейі (3 ось), қаңылтыр металды кесу | 5,5 m/sec² |
| Діріл қателігі (K-фактор) | 1,5 m/sec² |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Makita |
| Қосымша функциялары | |
| Маятниктік қозғалыс | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ағашты кесудің максималды тереңдігі, мм | 90 |
| Металды кесудің максималды тереңдігі, мм | 10 |
| Max жүрістер саны, жүріс/мин | 3100 |
| Базалық бірлік | дана |
| Ілмекті кілтсіз ауыстыру | Жоқ |
| Кейс жиынтықта | Иә |
| Қуаты, Вт | 650 |
| Артқы жарықтың болуы | Жоқ |
| Айналу жиілігін реттеу | Иә |
| Тағам түрі | Желілік |
| Қаламның пішіні | Қапсырма тәрізді |
| Аралау жүрісі, мм | 23 |