

184 310 ₸
18.0 В щеткасыз джигсо, кесілген - 135 мм, 800 - 3500 соққы/мин, (қаңқа) батареясыз және зарядтағышсыз.
Makita DJV182Z сымсыз джигсо - шыныда, ағашта, болатта және резеңкеде жұмыс істеуге арналған кәсіби құрал. Мықты тірек тақтасы 45 градусқа дейін еңкейе алады. екі жаққа да. Шудың және дірілдің төмен деңгейі жұмыстың ыңғайлырақ болуына ықпал етеді. Қондырма ешбір құралдың көмегінсіз оңай ауыстырылады. Джигсо жылдамдығын реттеу коммутатордағы қысымды күшейту немесе босату арқылы жүзеге асады. Кіріктірілген жарықдиодты жарықтандыру қараңғыда жұмыс істеуді жеңілдетеді. Қылқаламсыз тұрақты ток қозғалтқышы (BLDC) техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді.| Өндіруші | Makita |
| Қорек кернеуі | 18В |
| Кесу тереңдігі 90° | 135 мм |
| Бос жүріс жиілігі | 800 — 3500 минˉ1 |
| Батарея түрі | Li-Ion |
| Жұмыс барысы | 26 мм |
| Өлшемдері (ЛхШхВ) | 266х77х208 мм |
| Еңкейту диапазоны (солға/оңға) | 45°/45° |
| Сүректі аралау қалыңдығы | 135 мм |
| Жұмсақ болаттың аралау қалыңдығы | 10 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Makita |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Қосымша функциялары | |
| Маятниктік қозғалыс | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ағашты кесудің максималды тереңдігі, мм | 135 |
| Металды кесудің максималды тереңдігі, мм | 10 |
| Max түсті металды кесу тереңдігі, мм | 20 |
| Max жүрістер саны, жүріс/мин | 3500 |
| Аккумулятор жиынтықта | Жоқ |
| Базалық бірлік | дана |
| Ілмекті кілтсіз ауыстыру | Жоқ |
| Салмағы (кг) | 2.4 |
| Зарядтағыш құрылғы жиынтықта | Жоқ |
| Кейс жиынтықта | Жоқ |
| Артқы жарықтың болуы | Иә |
| Кернеу, Жылы | 18 |
| Айналу жиілігін реттеу | Иә |
| Тағам түрі | Аккумуляторлық |
| Қаламның пішіні | Қапсырма тәрізді |
| Аралау жүрісі, мм | 26 |