18.0В щеткасыз джигсо, кесілген - 135 мм, 0-3500 соққы/мин, (қаңқа) батареяларсыз және зарядтағышсыз.
Әртүрлі материалдармен жұмыс істеуге арналған кең мүмкіндіктері бар сымсыз электр құралы. Ағаш бойынша кесу тереңдігі - 135 мм-ге дейін, болат бойынша - 10 мм-ге дейін. Электрондық жылдамдықты реттеу, жұмыс режимін таңдау. Жиынтықта - 3 пилка және сыныққа қарсы пластина.
Оның пайдаланушысына әртүрлі материалдардағы әртүрлі конфигурацияларды ең жоғары дәлдікпен кесуге мүмкіндік береді. Бұл металл, ағаш, пластик болуы мүмкін – бұл құралды орналастыруға болатын тегіс бет түріндегі кез келген нәрсе. Сонымен, ағаш бөлшектерінде Makita DJV181Z джигсо тереңдігі 13,5 см-ге дейін кесуге қабілетті, қалыңдығы екі сантиметрлік алюминий парағы да оған бағынады. Бұл қондырғы тіпті болатты (жұмсақ сортты) 1 см тереңдікке дейін аралай алады. Әрине, сәйкес файлды таңдағанда (олардың жиынтығы құралдың жеткізілім пакетінде бар).
Makita DJV181Z джигсо электр жетегімен жабдықталған, ол маятник механизмімен бірге кескіш бөліктің 2,6 см-ге дейінгі жұмыс жүрісін қамтамасыз етеді және оны әртүрлі жылдамдықта жасайды. Арнайы диск-жылдамдық реттегішінің көмегімен оны өңделетін материалға байланысты 800-ден 3500 айн/мин аралығында біркелкі орнатуға болады.
Джигсо Makita DJV181Z өте ықшам – ұзындығы 30 см-ден аспайды, салмағы 2,5 кг. Бұл қазіргі заманғы тұрақты ток электр жетегі мен литий-ионды аккумулятордың қолданылуына байланысты. Пайдаланушыға щеткаларды ауыстыру туралы қамқорлық жасаудың қажеті жоқ, себебі қозғалтқыш щеткасыз. Шамадан тыс жүктемелерден, қызып кетуден және рұқсат етілмеген разрядтан қорғау жүйесімен жабдықталған 18В батарея жинағы да өзіне ерекше назар аударуды қажет етпейді.
Батареялар мен зарядтағышсыз жеткізіледі.
| Өндіруші | Makita |
| Қорек кернеуі | 18 Жылы |
| Бос жүріс жиілігі | 0 — 3500 минˉ1 |
| Жинақтағы аккумуляторлар | Жоқ |
| Батарея түрі | Li-Ion |
| Жұмыс барысы | 26 мм |
| Өлшемдері (ЛхШхВ) | 298х77х189 мм |
| Салмақ | 2,8 келі |
| Еңкейту диапазоны (солға/оңға) | 45°/45° |
| Кесу тереңдігі | 135 мм |
| Сүректі аралау қалыңдығы | 135 мм |
| Жұмсақ болаттың аралау қалыңдығы | 10 мм |