


62 905 ₸
- Ықшам және сенімді, діріл деңгейі төмен, электронды жылдамдықты реттеу 500-ден 3100 айн/мин дейін.
- 18 мм жүріс ұзындығы ағаш пен 6 мм болатты 65 мм тереңдікке дейін аралауға мүмкіндік береді.
- Тұрмыстық деңгейде (саяжай, үй) пайдалануға арналған, тек түзу ғана емес, сонымен қатар ағаштағы қисық кесінділерді де орындауға қабілетті.
- Кронштейн тәрізді тұтқа резеңке төсемдермен жабдықталған, бұл құралдың қолыңыздан сырғып кетуіне жол бермейді.
- Корпустағы желдеткіш саңылаулар қызып кету мүмкіндігін азайтады.
- Бұл джигсоға құрылыс шаңсорғышын бекітуге болады, бұл құралмен жұмыс істегенде тазалықты сақтауға көмектеседі.
- Мөлдір қорғаныс қаптамасы құралды пайдалану кезінде қауіпсіздікті айтарлықтай арттырады.
- Іске қосу қосқышы тұтқада ыңғайлы орналасқан. Ұзақ үздіксіз жұмыс істегенде оны қосулы күйде бекітуге болады.
- Джигсо табаны берік болат қорытпасынан жасалған, ағаш төсемде оңай сырғып кетеді және ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.
- Жеткізу көлеміне пластикалық қорап пен джигсоға арналған файлдар жинағы кіреді.
| Максималды шығыс қуаты | 450 Вт |
| Жүріс ұзындығы | 18 мм |
| Ағаштың максималды кесу қабілеті (90 °) | 65 мм |
| Болаттың максималды кесу қабілеті (90 °) | 6 мм |
| Желілік бау | 2 м |
| Бекіткіш | Иә |
| Кабельсіз салмақ | 1,9 келі |
| Құрал өлшемдері (L x W x H) | 223 x 77 x 197 мм |
| Айналу жылдамдығы | 500 - 3100 айн/мин |
| Шаңсорғышты қосу Ø кіру/шығу | 25 мм |
| Дыбыс қуатының деңгейі | 94 дБ(А) |
| Шу деңгейі (K-фактор) | 3 дБ(А) |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Makita |
| Қосымша функциялары | |
| Маятниктік қозғалыс | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ағашты кесудің максималды тереңдігі, мм | 65 |
| Металды кесудің максималды тереңдігі, мм | 6 |
| Max жүрістер саны, жүріс/мин | 3100 |
| Базалық бірлік | дана |
| Ілмекті кілтсіз ауыстыру | Жоқ |
| Салмағы (кг) | 1.9 |
| Кейс жиынтықта | Иә |
| Қуаты, Вт | 450 |
| Артқы жарықтың болуы | Жоқ |
| Айналу жиілігін реттеу | Иә |
| Тағам түрі | Желілік |
| Қаламның пішіні | Қапсырма тәрізді |
| Аралау жүрісі, мм | 18 |