
194 840 ₸
Техникалық сипаттамалар:
| Қозғалыс жиілігі | 0 - 3000 мин |
| Жүріс шамасы | 26 мм |
| Еңкею бұрышы | 45 градус |
| Макс. ара тереңдігі (ағаш) | 135 мм |
| Макс. ара тереңдігі (металл) | 10 мм |
| Макс. ара тереңдігі (түсті металл) | 25 мм |
| Салмақ | 2,4 келі |
Аккумуляторларсыз және зарядтағышсыз жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DeWalt |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Қосымша функциялары | |
| Маятниктік қозғалыс | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ағашты кесудің максималды тереңдігі, мм | 135 |
| Металды кесудің максималды тереңдігі, мм | 10 |
| Max түсті металды кесу тереңдігі, мм | 25 |
| Max жүрістер саны, жүріс/мин | 3000 |
| Аккумулятор жиынтықта | Жоқ |
| Базалық бірлік | дана |
| Салмағы (кг) | 2.4 |
| Зарядтағыш құрылғы жиынтықта | Жоқ |
| Қуаты, Вт | 400 |
| Артқы жарықтың болуы | Иә |
| Кернеу, Жылы | 18 |
| Айналу жиілігін реттеу | Иә |
| Тағам түрі | Аккумуляторлық |
| Қаламның пішіні | Қапсырма тәрізді |
| Аралау жүрісі, мм | 26 |