



181 654 ₸
Bosch GST 185-LI сымсыз джигсо арасы (06015B2022).
Ерекшеліктері:
Жинақтау:
Модель екі GBA 18V 4.0Ah батареясымен және GAL 18V-20 зарядтағышымен бірге жеткізіледі.
Техникалық сипаттамалар:
| Қозғалтқыш түрі | қылқаламсыз |
| Маятниктік жүріс | Иә |
| Қаламның түрі | саңырауқұлақ тәрізді |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | 2 |
| Быстрдың болуы. орынбасар. файлдар | Иә |
| Артқы жарықтың болуы | Иә |
| Металл корпус | Жоқ |
| Мах керфтің қалыңдығы (ағаш) | 125 мм |
| Мах керфтің (металдың) қалыңдығы | 10 мм |
| Батарея түрі | Li-lon |
| Батарея кернеуі | 18 Жылы |
| Батарея сыйымдылығы | 4 А*сағ |
| Аралау жүрісі | 26 мм |
| Жүрістердің ең көп саны | 3500 жүріс/мин |
| Салмақ | 2,6 келі |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |