
85 008 ₸
Техникалық деректер:
| Номиналды тұтынылатын қуат | 650 Вт |
| Бос жүрістегі жүрістер саны | 500 – 3100 мин-1 |
| Салмақ | 2,3 келі |
| Кабель ұзындығы | 2,5 м |
| Жүріс ұзындығы | 26 мм |
| Ағаштағы кесу тереңдігі | 90 мм |
| Алюминийдің кесу тереңдігі | 20 мм |
| Қоспаланбаған болаттың кесу тереңдігі | 10 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Қосымша функциялары | |
| Маятниктік қозғалыс | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ағашты кесудің максималды тереңдігі, мм | 90 |
| Металды кесудің максималды тереңдігі, мм | 10 |
| Max түсті металды кесу тереңдігі, мм | 20 |
| Max жүрістер саны, жүріс/мин | 3100 |
| Базалық бірлік | дана |
| Салмағы (кг) | 2.3 |
| Кейс жиынтықта | Иә |
| Қуаты, Вт | 650 |
| Артқы жарықтың болуы | Жоқ |
| Айналу жиілігін реттеу | Иә |
| Тағам түрі | Желілік |
| Қаламның пішіні | Саңырауқұлақ тәрізді |
| Аралау жүрісі, мм | 26 |