
83 490 ₸
Пилоттық сериядағы бірінші дәрежелі жайлылық. Күнделікті қолдануға арналған сенімді серіктес. Bosch ұсынған SDS арқасында жайлылықтың жоғары деңгейі — аралау дискісін қосымша құралды пайдаланбай оңай ауыстыруға арналған жүйе. Жоғары өнімділік үшін қуатты 650 Вт қозғалтқыш. Кесудің жоғары дәлдігі үшін оңтайландырылған аралау қалақшасының қысу жүйесі. Деформацияларға төзімді болат табан. Максималды нәтижелерге және қажымас еңбекке қол жеткізу үшін аралау кезінде үлгілі тегістік. сынықсыз кесулерді орындау үшін маятниктің 4 сатылы қозғалысы. Өңделетін материалға байланысты жұмыстарды орындауға арналған реттеуші электроника. Ара сызығын жақсырақ көру үшін үгінділерді үрлеу мүмкіндігі; шаңды тиімді кетіру үшін өшіру опцияларымен.
Техникалық деректер:
| Номиналды тұтынылатын қуат | 650 Вт |
| Бос жүрістегі жүрістер саны | 500 – 3100 мин-1 |
| Салмақ | 2,3 келі |
| Кабель ұзындығы | 2,5 м |
| Жүріс ұзындығы | 26 мм |
| Ағаштағы кесу тереңдігі | 90 мм |
| Алюминийдің кесу тереңдігі | 20 мм |
| Қоспаланбаған болаттың кесу тереңдігі | 10 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Қосымша функциялары | |
| Маятниктік қозғалыс | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ағашты кесудің максималды тереңдігі, мм | 90 |
| Металды кесудің максималды тереңдігі, мм | 10 |
| Max түсті металды кесу тереңдігі, мм | 20 |
| Max жүрістер саны, жүріс/мин | 3100 |
| Базалық бірлік | дана |
| Салмағы (кг) | 2.6 |
| Кейс жиынтықта | Жоқ |
| Қуаты, Вт | 650 |
| Артқы жарықтың болуы | Жоқ |
| Айналу жиілігін реттеу | Иә |
| Тағам түрі | Желілік |
| Қаламның пішіні | Қапсырма тәрізді |
| Аралау жүрісі, мм | 26 |