
144 716 ₸
Өз сыныбындағы ең қуатты құрал. Қуатты және шамадан тыс жүктемелерге төзімді 780 Вт қозғалтқышының арқасында тіпті қатты және қалың арқалықтарды өңдеу кезінде жоғары қуат резерві. Ең қиын жағдайларда жұмыс істеуге арналған тірек тақтасы өте берік және деформацияға төзімді. Ара полотносының инновациялық қысқыш жүйесінің арқасында кесудің жоғары дәлдігі. Ара полотносын қосымша құралсыз тез және оңай ауыстыруға арналған қысқыш жүйе. Жұмыста жоғары жайлылық үшін жұмсақ төсемдері бар эргономикалық тұтқа. жіңішке және өрескел кесулерге арналған маятниктің 4 сатылы қозғалысы. Айналым санын электронды таңдау.
Техникалық деректер:
| Номиналды тұтынылатын қуат | 780 Вт |
| Бос жүрістегі жүрістер саны | 500 – 3100 мин-1 |
| Салмақ | 2,7 келі |
| Кабель ұзындығы | 4 м |
| Жүріс ұзындығы | 26 мм |
| Ағаштағы кесу тереңдігі | 150 мм |
| Алюминийдің кесу тереңдігі | 20 мм |
| Қоспаланбаған болаттың кесу тереңдігі | 10 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Қосымша функциялары | |
| Маятниктік қозғалыс | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ағашты кесудің максималды тереңдігі, мм | 150 |
| Металды кесудің максималды тереңдігі, мм | 10 |
| Max түсті металды кесу тереңдігі, мм | 20 |
| Max жүрістер саны, жүріс/мин | 3100 |
| Базалық бірлік | дана |
| Салмағы (кг) | 2.7 |
| Кейс жиынтықта | Иә |
| Қуаты, Вт | 780 |
| Артқы жарықтың болуы | Жоқ |
| Айналу жиілігін реттеу | Иә |
| Тағам түрі | Желілік |
| Қаламның пішіні | Қапсырма тәрізді |
| Аралау жүрісі, мм | 26 |