
21 000 ₸
Техникалық сипаттамалар:
| Қуат | 450 Вт |
| Жүрістер саны | 500-3000 жүріс/мин |
| Жүріс ұзындығы | 19 мм |
| Табанның еңкеюі | +/-45° |
| Маятниктік жүріс | Жоқ |
| Ағашты кесудің максималды тереңдігі | 65 мм |
| Болаттың максималды кесу тереңдігі | 6 мм |
| Алюминийді кесудің максималды тереңдігі | 10 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stanley |
| Қосымша функциялары | |
| Маятниктік қозғалыс | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ағашты кесудің максималды тереңдігі, мм | 65 |
| Металды кесудің максималды тереңдігі, мм | 6 |
| Max түсті металды кесу тереңдігі, мм | 10 |
| Max жүрістер саны, жүріс/мин | 3000 |
| Базалық бірлік | дана |
| Ілмекті кілтсіз ауыстыру | Иә |
| Салмағы (кг) | 1.8 |
| Қуаты, Вт | 450 |
| Айналу жиілігін реттеу | Иә |
| Тағам түрі | Желілік |
| Қаламның пішіні | Қапсырма тәрізді |
| Аралау жүрісі, мм | 19 |