Техникалық сипаттамалар:
| Кіріс номиналды қуаты | 70 Вт |
| Кернеу | 220 - 240 жылы |
| Салмақ | 1,10 келі |
| Ұзындығы | 40 см |
| Ені | 21 қараңыз |
| Тереңдігі | 37 қараңыз |
| Бос жүрістегі айналу жиілігі | 1.500 - 2.250 айн/мин. |
| Саптамаларды жылдам ауыстыруға арналған тұтқа | Иә |
| Дыбыс қысымы | 77.3 dB(A) |
| Дыбыс қуаты | 88.3 dB(A) |
| Діріл | 2.5 m/s² |
Қаптаманың мазмұны:
Dremel Moto-Saw.
2 ағашқа арналған әмбебап аралау дискілері (MS51).
2 жұқа тісті ағаш аралау дискілері (MS52).
1 металлға арналған аралау дискісі (MS53).
Параллель бағыттаушы.
Пайдалану жөніндегі нұсқаулық.
Сақтауға арналған берік және кең чемодан.