







31 790 ₸
"Құйын 220" инверторлық дәнекерлеу машинасы рутильді және негізгі жабыны бар электродтарды (ММА режимі) пайдалана отырып, тұрақты токта дана электродпен қолмен доғалық дәнекерлеуге арналған. Бұл құрылғы жоғары технологиялық функцияларға ие, соның ішінде HOT START, ARC FORCE и ANTI STICK, бұл сенімді және тиімді жұмысты қамтамасыз етеді.
Сондай-ақ, қызып кету индикаторы бар термиялық қорғаныс функциясы және жұмыс кезінде беріктік пен тұрақтылыққа кепілдік беретін ауаны салқындату жүйесі орнатылған.
"Құйын 220" құрылғысының техникалық сипаттамалары төмендегі кестеде берілген:
| Мінездеме | Мағынасы |
|---|---|
| Тауар сыныбы | Жартылай кәсіби |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Максималды қуат | 8.3 кВТ |
| Минималды ток | 15 А |
| Максималды ток | 220 А |
| Жұмыс тәртібі | DC |
| Электродтың/сымның диаметрі | 2.0-5.0 мм |
| Электродтың минималды диаметрі | 2 мм |
| Максималды токтағы ҚТ | 70 % |
| Қорғау дәрежесі | IP21 |
| Желілік ашаның болуы | бар |
| Минималды кіріс кернеуі | 140 Жылы |
| Дәнекерлеу кабеліне арналған қосқыш | DX25 |
| TIG дәнекерлеу | Жоқ |
| Сымдардың ұзындығы | 2 м |
| Сымдардың материалы | мыс |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы | -20-дан +50 °С-қа дейін |
| Доғаның жылдам және қаһарлы | реттелмейтін |
| Ыстық старт | реттелмейтін |
| Накс сертификаты | Жоқ |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі | 85 Жылы |
| Дәнекерлеу тогының сандық индикаторының болуы | Иә |
| Синергияның болуы | Жоқ |
| Жабысуға қарсы | Иә |
| Көрсету | Иә |
| Қашықтан басқару пультінің болуы | Жоқ |
| Іске қосу-зарядтау құрылғысымен | Жоқ |
| Іс | Жоқ |
| Қаптамасы жоқ габариттері | 113х217х180 мм |
| Таза салмақ | 2.75 кг |
"Құйын ИС-220" дәнекерлеу машинасы туннельді салқындату жүйесінің арқасында сенімді жұмыс істеу, әртүрлі жағдайларда тұрақты қуат, ыстық іске қосу функциясымен жылдам іске қосу, жабысуға қарсы функциямен тиімді дәнекерлеу, дәнекерлеу тогын реттеудің кең мүмкіндіктері және т.б. сияқты бірқатар артықшылықтарды ұсынады. .
IGBT транзисторлары негізінде жасалған бұл құрылғы сонымен қатар IP21 қорғаныс класына ие және нөлден төмен температурада -20 °C дейін жұмыс істей алады. Ықшам және пайдалану оңай, ол дәнекерлеу жұмыстарында жоғары өнімділік пен сенімділікті қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вихрь |