
106 605 ₸
Сипаттамалары:
| Салмағы, кг: | 27.7 |
| Тауардың жеке қаптамадағы ені (см): | 60.0 |
| Тауардың жеке қаптамадағы биіктігі (см): | 42.0 |
| Тауардың жеке қаптамадағы тереңдігі (см): | 60.0 |
| Өндіруші ел: | Ресей |
| Таңба: | KRONWERK |
| AEE типі: | Иә |
| Топ 1000 ADEO: | Жоқ |
| Резервуардың көлемі (л): | 63.0 |
| Қуаты (Вт): | 300.0 |
| Қалақтардың саны: | 2.0 |
| Таза салмақ (кг): | 25.0 |
| Жеке қаптама материалының салмағы (г): | 2700.0 |
| Шу деңгейі (дБ): | 80.0 |
| Өнімді қолдану: | өндірісте қолданылады: қабырғаларды әрлеуге арналған сылақтар, іргетаспен және еден төсеніштерімен жұмыс істеуге арналған жылжымалы бетон ерітінділері, плиткаларды төсеуге арналған желім қоспалары және т.б. |
| Жинақталатын тауарлар биіктігінің өсімі (%): | 0 |
| Кернеу (В): | 230.0 |
| Биіктігі (см): | 91.0 |
| Тереңдігі (см): | 109.0 |
| Өнім моделі: | MCL-63 |
| Ені (см): | 55.0 |
| Дөңгелектің диаметрі (мм): | 200.0 |
| Жылдамдық (айн/мин): | 26 |
| Тауарды сатып алғаннан кейінгі қосалқы бөлшектердің қолжетімділік кезеңі (жылдар): | 3.0 |
| Түстер палитрасы: | Жасыл |
| Қаптама тілі: | Орыс |
| Түсі: | Жасыл |
| Нұсқаулық тілі: | Орыс |
| Жеке қаптамасы: материал: | Картон: гофрленген |
| Негізгі материал: | Болат |
| Сәйкестік туралы декларация: | Иә |
| Тәж: | Болат |
| Қозғалтқыш түрі: | Электрлік |
| Өнім түрі: | Электрлік бетон араластырғыш |
| Тауар жөндеуге жатады: | Иә |
| Қаптама түрі: | Қорап |
| Дөңгелектердің болуы: | Иә |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бетон араластырғыштың бак көлемі | 63 л |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік |
| Салмақ | 62.5 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 570 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 720 мм |
| Штрих-код | 4606800046628 |
| Қаптамадағы ені | 810 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Бренд елі | Германия |
| Қаптамадағы габариттері | 810 x 730 x 580 мм |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 700 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 160 л |
| Брутто салмағы | 62.5 кг |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 80 л |
| Жүктеу бойынша көлем | 125 л |
| Тәж | шойын |