
142 920 ₸
Сибртех БСЕ-200 бетон араластырғышы өз қатарындағы ең қуатты болып табылады.
110 литр цемент, бетон немесе сылақ шығарады. 1000 Вт қуат және сенімді жетек оны ұзақ уақыт пайдалануға мүмкіндік береді.
Берік шойыннан жасалған сақина және жетекті шкивтің болат төлкесі жөндеу немесе құрылыс жұмыстары кезінде бетон араластырғыштың сенімді қолданылуын қамтамасыз етеді. Араластыру жылдамдығы жоғары сапалы, кең пішінді барабанның және бұрышқа орнатылған берік қалақтардың арқасында артады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бетон араластырғыштың бак көлемі | 200 л |
| Дайын қоспаның көлемі | 110 л |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік |
| Салмақ | 62.5 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 570 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 720 мм |
| Штрих-код | 4606800046628 |
| Қаптамадағы ені | 810 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Бренд елі | Германия |
| Қаптамадағы габариттері | 810 x 730 x 580 мм |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 700 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 160 л |
| Брутто салмағы | 62.5 кг |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 80 л |
| Жүктеу бойынша көлем | 125 л |
| Тәж | шойын |