
129 674 ₸
Сибртех БСЕ-180 қуаттылығы 700 Вт сенімді және үнемді бетон араластырғыш жөндеу және құрылыс жұмыстарында пайдалануға арналған.
1 циклде кем дегенде 96 литр жылжымалы қоспа, дымқыл немесе құрғақ ерітінді алынады.
Бетон араластырғыш шойыннан жасалған сақинамен және жетекті шкивтің болат ендірілген гильзасымен жабдықталған, бұл оны қарқынды жұмыс істеуге жарамды етеді. Эргономикалық барабанда барлық компоненттер тез араласады, ал дайын ерітіндіде түйіршіктер болмайды.
Тәж- шойыннан жасалған Кепілдік - 1 жыл Қуаты, Вт- 700 Кернеу, В- 230 Бактың көлемі, л- 180 Өндіруші ел - Ресей
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бетон араластырғыштың бак көлемі | 180 л |
| Дайын қоспаның көлемі | 96 л |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік |
| Салмақ | 62.5 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 570 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 720 мм |
| Штрих-код | 4606800046628 |
| Қаптамадағы ені | 810 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Бренд елі | Германия |
| Қаптамадағы габариттері | 810 x 730 x 580 мм |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 700 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 160 л |
| Брутто салмағы | 62.5 кг |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 80 л |
| Жүктеу бойынша көлем | 125 л |
| Тәж | шойын |