
130 420 ₸
Сибртех БСЕ-160 сенімді және басқаруға оңай бетон араластырғыш жеке құрылыста және орташа құрылыстарда бетон, сұйық ерітінділер немесе құрғақ цемент дайындау үшін қолданылады.
700 Вт қуатты электр қозғалтқышы және сыйымдылығы 160 литр барабан дайын қоспаның көлемін 80 литрге дейін алуға мүмкіндік береді.Барабан классикалық алмұрт пішініне ие, ал қалақшалар ішіне мықтап бекітілген. Бұл конструкция араластыруды тездетіп қана қоймайды, сонымен қатар мойынтіректердегі жүктемені бір уақытта азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бетон араластырғыштың бак көлемі | 160 л |
| Дайын қоспаның көлемі | 80 л |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік |
| Салмақ | 62.5 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 570 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 720 мм |
| Штрих-код | 4606800046628 |
| Қаптамадағы ені | 810 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Бренд елі | Германия |
| Қаптамадағы габариттері | 810 x 730 x 580 мм |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 700 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 160 л |
| Брутто салмағы | 62.5 кг |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 80 л |
| Жүктеу бойынша көлем | 125 л |
| Тәж | шойын |