
112 000 ₸
Қуаттылығы 500 Вт Сибртех БСЕ-140 сенімді және үнемді бетон араластырғыш шағын және орта нысандар үшін бетон және құрылыс ерітінділерін жылдам араластыру жылдамдығын қамтамасыз етеді.
Көлемі 50 литрге дейінгі құрылыс жұмыстарына іргетас құюға, кірпіш қалауға, плиткаларға арналған желім ерітіндісіне немесе құрғақ цементке қоспаны оңай дайындай аласыз.
Барабан қалыңдығы 1.2 мм металдан жасалған, оның кеңейтілген пішіні мен берік қалақтары компоненттерді біртекті қоспаға мұқият араластыруды қамтамасыз етеді.
Тәж-шойыннан жасалған Кепілдік - 1 жыл Қуаты, Вт- 500 Кернеу, В- 230 Бактың көлемі, л- 140 Өндіруші ел - Ресей
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бетон араластырғыштың бак көлемі | 140 л |
| Дайын қоспаның көлемі | 50 л |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік |
| Салмақ | 62.5 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 570 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 720 мм |
| Штрих-код | 4606800046628 |
| Қаптамадағы ені | 810 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Бренд елі | Германия |
| Қаптамадағы габариттері | 810 x 730 x 580 мм |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 700 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 160 л |
| Брутто салмағы | 62.5 кг |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 80 л |
| Жүктеу бойынша көлем | 125 л |
| Тәж | шойын |