
105 110 ₸
Тұрмыстық бетон араластырғыш БСЕ-120 жөндеу жұмыстарын жүргізу немесе шағын нысандарды салу кезінде бетон және сылақ ерітінділерін өндіру үшін қолданылады. Жылдам илеу процесі, өйткені кең пішінді және бекітілген қалақшалар барабанның жоғары айналу жылдамдығын қамтамасыз етеді. Резервуардың көлемі 120 литр, шығыс кезінде 46 литрге дейін дайын қоспаны алуға мүмкіндік береді.
Артықшылықтары:| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бетон араластырғыштың бак көлемі | 120 л |
| Дайын қоспаның көлемі | 46 л |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік |
| Салмақ | 62.5 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 570 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 720 мм |
| Штрих-код | 4606800046628 |
| Қаптамадағы ені | 810 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Бренд елі | Германия |
| Қаптамадағы габариттері | 810 x 730 x 580 мм |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 700 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 160 л |
| Брутто салмағы | 62.5 кг |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 80 л |
| Жүктеу бойынша көлем | 125 л |
| Тәж | шойын |