
1 186 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Отырғызу тесігінің диаметрі 22 мм жапырақшаның шеткі шеңбері (КТҚ).
Дөңгелектің көмегімен дәнекерленген жіктерді тазалауға, кесілгеннен кейін саңылауларды өңдеуге, тот, лак немесе бояу жабындарын және т.б. кетіруге болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rodex |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 180 мм |
| Нысан | тікелей |
| Қону | 22.2 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.17 кг |
| Штрих-код | 4607090159111 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 180 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 8 мм |
| Қаптамадағы ені | 180 мм |
| Түйіршіктілік | P 120 |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |